Doručenie zdarma nad 50 EUR
Prijímam Neprijímam Ďalšie informácie

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Prices are tax included

Pokladňa

Telefonicke objednavky

Hrniec na varenie cestovín v mikrovlnnej rúre

Dostupnosť: do 5 dní

LE30

27,40 €

Ukážka

Cestoviny pripravené na všetky možné spôsoby sú stále obľúbenejšie - či už so syrovou omáčkou, klasickou paradajkovou alebo na sladko. Španielsky výrobca pomocníkov do kuchyne predstavil skvelú novinku - hrniec na jednoduché varenie cestovín v mikrovlnnej rúre.
Uvarte, zlejte a servírujte v jedinej nádobe. Vložte ľubovoľný druh cestovín - spaghetti, fettuccine, tagliatelle, penne, makkaroni, fusilli, gnochi, tortellini i ravioli, jednoducho také aké máte radi, zalejte studenou vodou a vložte do mikrovlnnej rúry pri výkone 800 W na dobu, ktorá je uvedená na balení cestovín. Nechajte 1 -2 minúty odležať, otočením premeňte perforované viečko na cedítko a zlejte prebytočnú vodu. Uvidíte, že cestoviny budú naozaj "al dente".

Viac detailov

 - materiál: telo - PBT bez obsahu BPA, poklice - platinový silikón
 - umývateľné v umývačke riadu
 - objem 1,5 litra
 - výška 11 cm
 - dĺžka 28 cm
 - šírka - 11 cm

Hrniec na varenie cestovín v mikrovlnnej rúre <p><span><span><span> - materiál: telo - PBT bez obsahu BPA, poklice - platinový silikón</span><br /><span> - umývateľné v umývačke riadu</span><br /><span> - objem 1,5 litra</span><br /><span> - výška 11 cm</span><br /><span> - dĺžka 28 cm</span><br /><span> - šírka - 11 cm</span></span></span></p>
22,83 €